Jump to content

Recommended Posts

nick : ZENEK MARCYNIUK 

opis sytuacji : bomba byla podłożona na b i biegne z bombsajdu b na górny trup i zabijam goscia który mi nagle wyskoczyl  ale ze nie umial strzelac to dostał i zginol i biegne i nagle pisze masz bana na zawsze powód wollhack i zanim zrobilem screeny to mnie wywalilo z serwera ( nie mam wh ani aim bota tylko gram w counter strika juz 5lat wiec mam skila wiec prosze jak by jakis admin mogl mnie odbanowac) 

pozdrawiam

@ DamianekkkDziękuje za wskazanie @ zenek marcyniukodpowiedniego działu ale tą robote zostaw administracji 😉 

A co do "skargi". Potraktuje to jako odwołanie od bana i proszę cię @ zenek marcyniuko edytowanie postu i zastosowanie się do tego wzoru(aby nie robić zbędnego spamu) >> https://1shot4frags.pl/index.php?/topic/7-wzór-odwołanie-od-bana/&tab=comments#comment-7 << 

A zatem jeśli traktuje to jako odwołanie od bana proszę admina banującego @ SmurfikCSLo rozpisanie demka(Masz na to 24 h). 

Przerzucam do odpowiedniego działu. 

• Super 1
50 minut temu, SmurfikCSL napisał:

Oglądałem go i nie zdążył go zobaczyć a już zaczął strzelać dosłownie w to miejsce gdzie był

Moim zadaniem powinieneś rozpisać teraz demko, ale ja szefem nie jestem, decyzja należy dla osób wyżej 🙂

Jak najbardziej się z tobą zgadzam // Michalo 

• Super 2
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...