Jump to content

[Zamknięty]SKARGA NA ADMINA SmurfikCSL :)

Recommended Posts

Twój nick: MATEUSZ.
Nick oskarżonego: SmurfikCSL 🙂
Dowody (Demko/ssy): brak
Opis sytuacji: 

Witam taka sytuacja dzisiaj wszedlem na serwer pierwszy raz o godzinie kolo 12 rano pograłem chwile zdążyłem zdobyć AŻ 7 fragów zanim dostałem od admina który nie potrafi odrozróżnić gracza który używa słuchawek od chita prawdopodnie . 

Wrzuciłem ss'y dostałem unbana, po czym wchodzę na serwer napisałem grzecznie na u@Hello żeby się przywitać , po czym dostałem BEZOSTRZEZENIA BANA na 30 minut PKT 6 regulaminu , wypadało by raczej NOWEGO gracza (poinformowac zeby  sie zapoznał z regulaminem serwera) ze na u@ tylko czity  się zgłasza nie widze problemu by mi napisał raz , a nie od razu banowac albo przynajmniej kicknac . 

Nie pozdrawiam SmurfikCSL  🙂

chujowy admin moje zdanie . 

Otrzymujesz warna za obrazę admina //Michalo 

1 godzinę temu, CzaarnyMateusz napisał:

Twój nick: MATEUSZ.
Nick oskarżonego: SmurfikCSL 🙂
Dowody (Demko/ssy): brak
Opis sytuacji: 

Witam taka sytuacja dzisiaj wszedlem na serwer pierwszy raz o godzinie kolo 12 rano pograłem chwile zdążyłem zdobyć AŻ 7 fragów zanim dostałem od admina który nie potrafi odrozróżnić gracza który używa słuchawek od chita prawdopodnie . 

Wrzuciłem ss'y dostałem unbana, po czym wchodzę na serwer napisałem grzecznie na u@Hello żeby się przywitać , po czym dostałem BEZOSTRZEZENIA BANA na 30 minut PKT 6 regulaminu , wypadało by raczej NOWEGO gracza (poinformowac zeby  sie zapoznał z regulaminem serwera) ze na u@ tylko czity  się zgłasza nie widze problemu by mi napisał raz , a nie od razu banowac albo przynajmniej kicknac . 

Nie pozdrawiam SmurfikCSL  🙂

chujowy admin moje zdanie . 

No moim skromnym zdaniem niewiele osób specjalnie wchodzi na stronę serwera żeby przeczytać regulamin . 

////White.

Ostrzeżenie słowne.

Następnym razem użyj opcji edytuj.

Fakt jest taki ze w emocji można napisac różne niekulturalne słowa np  Chu... , kur.. itp .

Wyrazilem poprostu nie zadowolenie z tego admina mam nadzieje ze cos z tym zrobicie 

Jeśli mogę sie wypowiedzieć to też dodam swoje 2 grosze jestem raczej znany na serwerze duzo gram i raczej starzy admini wiedzą kim jestem dzisiaj natomiast ten admin dał mi bana za WH po 1  minucie gry jak go zabilem skane w dolnym trupie .Smieszne to troche jest co ten admin wyprawia  i radze powiedzieć mu jak powinien wykonywać swoje obowiązki poprawnie.

Cytat

"Fakt jest taki ze w emocji można napisac różne niekulturalne słowa np  Chu... , kur.. itp ."

W emocjach można napisać wiele rzeczy aczkolwiek wypadałoby się hamować. Niestety za obrazę admina otrzymujesz ostrzeżenie na forum. 

Cytat

"Wyrazilem poprostu nie zadowolenie z tego admina mam nadzieje ze cos z tym zrobicie" 

Kulturalna skarga by wystarczyła aby wyrazić niezadowolenie z admina 🙂

I jak najbardziej coś z tym zrobimy admin zostanie odpowiednio ukarany. 

1 godzinę temu, KileRo napisał:

Jeśli mogę sie wypowiedzieć to też dodam swoje 2 grosze jestem raczej znany na serwerze duzo gram i raczej starzy admini wiedzą kim jestem dzisiaj natomiast ten admin dał mi bana za WH po 1  minucie gry jak go zabilem skane w dolnym trupie .Smieszne to troche jest co ten admin wyprawia  i radze powiedzieć mu jak powinien wykonywać swoje obowiązki poprawnie.

https://1shot4frags.pl/index.php?/topic/210-odbanowanyban-kiler/&tab=comments#comment-985

Zostałeś już odbanowany. Admin powinien rozpisać twoje demko ale @ Hot$Shotzrobił to za niego. Admin zostanie ukarany również za to. 

@ zenek marcyniukW twoim przypadku admin musi rozpisać demko. Po rozpisce jeśli ban był niesłuszny admin zostanie ukarany. 

No cóż mogę powiedzieć. Przepraszam graczy że zaistniała taka sytuacja zrobię wszystko co w mojej mocy aby to się już nie powtórzyło. 

Podsumowując skarga słuszna

Admin zostanie ukarany

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...